Prezentācijas Agri-Eurasia kongresā

2020.gada 30.-31.oktobrī virtuāli norisinājās  IV. starptautiskais Eirāzijas lauksaimniecības un dabas zināņu kongress, ko organizēja Turcijas universitātes (Selčukas Universitāte, Konjas Pārtikas un lauksaimniecības universitāte, kā arī citas) aicinot uz pieredzes apmaiņu zinātniekus no tādām nozarēm kā lauksaimniecības, vides, augsnes zinātnes, inženierzinātnes, ūdens un augsnes apsaimniekošana, augu un dzīvnieku bioloģija, biotehnoloģijas, pārtikas ķīmija, ilgtspējīga lauksaimniecība u.c.

Kongresa ietvaros tika prezentētas divas tēmas:

• “Ceļš no koksnes pelnu lietderīgas izmantošanas līdz jaunam produktam augsnes ielabošanai” (Zane VINCĒVIČA-GAILE, Karina STANKEVIČA, Māris KĻAVIŅŠ – Vides zinātnes nodaļa, Latvijas Universitāte);
  • “Aprites ekonomikas pieeja nestabilu augšņu stabilizācijā” (Zane VINCĒVIČA-GAILE(1), Juris BURLAKOVS(2), Mait KRIIPSALU(2), Vita RUDOVIČA(1) – 1) Latvijas Universitāte, 2) Igaunijas Dzīvības zinātņu universitāte).